O nas

Zamulasy.pl (a wcześniej rudakoff.pl) to przede wszystkim humor w komiksach. Przynajmniej takie było założenie na początku. A początek datuje się na maj 2006 r. - wtedy na potrzeby strony powstał pierwszy komiks. Nie będę się już tutaj zastanawiał nad tym, czy miał jakiś sens - ważne, że w ogóle powstał. Dzięki niemu powstały kolejne i kolejne. Były one najczęściej inspirowane naszym codziennym życiem - czyli studia, bar mleczny, kluby, laski, krakowscy Dominikanie i tak w kółko.

Jednak wymyślając komiksy, nie zapominaliśmy ani na moment o tych najbliższych naszemu sercu. Co ciekawe, najwięcej pomysłów powstawało podczas jazdy tramwajem z mieszkania na uczelnię, głównie linią 8 ;).

Czas leciał, rysunki powstawały, czasami nawet bardzo regularnie! Jednak życie stawało się coraz trudniejsze (pisanie prac magisterskich), a więc i my stawaliśmy się coraz bardziej zgorzkniali i wulgarni, co odbijało się na komiksach. Nie da się ukryć, że zdarzało się także zaglądnąć do kieliszka... . W trudniejszych chwilach pocieszeniem jednak dla nas były sukcesy naszego kraju, zarówno społeczne, jak i sportowe!